Tatlıses Hotel

Otel seçeneklerinin çok fazla olduğu Kuşadası’nda hem kaliteli hem de ekonomik otel bulmak artık zor değil. Birbirinden farklı konseptlere sahip istediğiniz özellikte otel bulabileceğiniz Kuşadası otelleri arasında tatilinizi dört dörtlük kılacak Tatlıses Hotel’de bu otellerden biridir. Kaliteden ödün vermeden size en ucuz tatil keyfini yaşatacak olan Tatlıses Hotel Kuşadası’nda yarım pansiyon sistemiyle hizmet veriliyor.

Kuşadası otelleri içerisinde Tatlıses Hotel dış tasarımı ile olduğu kadar odalarının şık ve sade dizaynı ile de göz kamaştırıyor. Tabi bir otelde önemli olan sadece tasarım ve şıklık değildir. İşte Tatlıses Hotel Kuşadası’nın odalarının konforunun yanı sıra tv, klima, telefon, saç kurutma makinesi ve ihtiyacınız olabileceği düşünülmüş en ince ayrıntılara da önem verilmiştir. Yalnız Tatlıses Hotel’in odalarında en çok keyif alabileceğiniz balkonlarını düşünürsek eşsiz manzara eşliğinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlamanın keyfine de doyasıya varacaksınız. Tabi denizi sadece izlemekle kalmayıp, Tatlıses Hotel Kuşadası’na 800 metre uzaklığında olan plajında serinlemenin tadına da doyabilirsiniz. Denizden çok havuzu tercih edenlerdenseniz Tatlıses Hotel’in açık havuzunda ister serinleyip isterseniz de havuz kenarında güneşlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Kuşadası otelleri arasında sizi farklı kılacak olan Tatlıses Hotel’de çocuklar da çocuk havuzu ile en eğlenceli tatil keyiflerine varacaklardır.

Tatlıses Hotel Kuşadası’nda yetişkinler için de birçok aktivite bulunuyor. Fitness centerdan aerobiğe mini futboldan masa tenisine basketboldan voleybola kadar spor aktiviteleri bulunan Tatlıses Hotel’de yelken, rüzgar sörfü, su kayağı gibi su sporlarına da yer verilmiş. Kuşadası otelleri arasında en eğlenceli zamanlarınızı geçireceğiniz Tatlıses Hotel Kuşadası’nda akşamları da animasyon ve gece şovları ile farklı bir tatil geçirebileceksiniz. Tatlıses Hotel’in dışına çıkmanıza gerek kalmadan da birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz çamaşırhane, kuru temizleme, kuaför, alış veriş merkezleri, doktor bulunuyor. Ancak Kuşadası’nın güzelliklerini keşfetmek isterseniz Tatlıses Hotel’in merkezde olmasının faydasını da göreceğiniz kesin. Erken rezervasyon kampanyalarında da yer alan Tatlıse Hotel’de en ekonomik tatil keyfinizi yaşamak isterseniz odalar dolmadan elinizi çabuk tutun.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir